+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

SEO Optimizasyonu

SEO
Hizmet Talebi

Google arama motorlarında markanızın üst sıralarda yer alması hem daha fazla müşteri hem de marka bilinirliği kazandırmaktadır.

 
Mutlu Müşteriler
0 +
Müşteri Memnuniyeti
0 %

Sipariş Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
GSM Numaranız
Web sitenizin domain adını yazmalısınız
Almak istediğiniz SEO Hizmetinin süresini seçmelisiniz.

Sipariş Bilgilendirmesi

SEO hizmet sipariş formunu lütfen eksiksiz doldurunuz.

Almak istediğiniz SEO hizmeti’nin süresini seçmelisiniz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra sizinle iletişim kurulacak ve SEO hizmet detaylarınızın bilgileri hakkında anlaşmalar yapılacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim Bilgilerimiz

+90 530 500 07 71

+33 641 35 98 84

+33 641 95 01 70

info@uzmanwebdesign.com

info@edtanitim.com

www.uzmanwebdesign.com

www.edtanitim.com

Bize Katılın ve
Hayalinizdeki Web Siteye Sahip Olun

Uzman Web Design Hayallerinizi Tasarlıyor

Memnun Müşteriler
+ 0 k
Çalışma Kalitesi
0 %
Ödül Sahibi
+ 0

Web Hosting Hizmeti Detayları

Hizmetimize ait detayları buradan öğrenebilirsiniz.

NVMe SSD Disk Alanı

Son teknolojiye sahip NVMe SSD disklerle verileriniz daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Sahip olduğunuz alan web site dosyalarınızı, maillerinizi ve veritabanlarınızı kapsar. Ek alan almak isterseniz müşteri panelinden online olarak alabilirsiniz.

Aylık Trafik

Siteye giriş yapan ziyaretçilerin, ftp indirmelerinin ve mail alış verilerinin aylık toplam boyutudur. Her ayın başında sıfırlanır. Yetmediği durumlarda müşteri panelinden ek trafik alabilir veya acil durumlarda bizlere destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

POP3/IMAP Destekli Mail

Maillerinizi bilgisayarlarınızda, telefonlarınızda ve tabletlerinizde pop3 veya imap destekli kullanabilirsiniz. Ayrıca tarayıcı üzerinden alanadiniz/webmail adresiyle de giriş yapabilirsiniz. Mailler toplam alan kotanızı kullanırlar.

Mysql Veritabanı

Paketinizdeki sayıya bağlı size verilen veritabanı adedidir. Size vereceğimiz paneldeki mysql yönetiminden veritabanlarını açabilir ve phpmyadmin üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Alt Alan Adı

Alan adınıza ait oluşturabileceğiniz alt alan adını belirtir. Örneğin; panel.alanadiniz.com şeklinde alt alan adı oluşturabilirsiniz.

FTP Hesabı

Sitenize dosya yüklemek veya dosya indirmek, silmek için kullanacağınız protokoldür. Filezilla veya Cuteftp gibi ftp programlarını kullanarak bağlanabilirsiniz. Her paketin varsayılan bir ana ftp hesabı vardır. Ek ftp hesapları farklı klasörler veya ek alan adları için oluşturulabilir ve sizin istediğiniz klasörlerde yetkili olabilir.

Eklenebilen Alan Adı

Tüm paketlerimizde zaten ana alan adınızı kullanabiliyorsunuz. Eklenebilen alan adı ise birden fazla alan adınızı aynı barındırma hizmetinde kullanabilmenizi sağlar. Her alan adı aynı panelden yönetilir. Her bir alan adına farklı ftp hesapları açabilir, farklı siteler ve mailler oluşturabilirsiniz.

Park Edilen Alan Adı

Park edeceğiniz alan adı ana alan adınıza yönlenir. Örneğin; ana alan adınız isminiz.com ise park edeceğiniz firmaniz.com alan adı tıklandığında isminiz.com sitesinde ne varsa o açılır.

Direct Admin Paneli

Hizmetinizi yönetmek için kolay ve kullanışlı bir paneldir. Direct admin paneli ile mail yönetimi, mysql yönetimi, istatistik, spam koruması, SSL yönetimi gibi bir çok işlevi yerine getirebilirsiniz. Panel bilgileri hesabınız açılır açılmaz size mail yoluyla iletilir.

Ücretsiz Yedekleme

Yedekleme belki de en önemli hizmetlerden biridir. Biz de hesabınızın tam yedeğini (web sitesi, mailler, veritabanları ve ayarlar) her cumartesi sabahı alıyor ve 2 hafta saklıyoruz. Yedekleri hem sunucu içindeki ayrı bir diskte hem de ayrı bir veri merkezindeki yedekleme sunucumuzda saklıyoruz. Yedekleme garantimiz epey yüksek olsa da %100 garanti veremiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin zaman zaman panelden yedeklerini kolayca alabilmeleri mümkündür.

Ücretsiz SSL

Tüm paketlerde ücretsiz SSL hizmetimiz mevcuttur. Önemli olan alan adının sunucularımıza yönlenmiş olmasıdır. SSL hizmeti tamamen ücretsizdir. 3 ayda bir kendini otomatik olarak yeniler. İlk paketi aldığınızda panelden bir defaya mahsus SSL yüklemeniz yeterlidir. SSL yükleme konusunda bizden yardım da alabilirsiniz.

Softaculous Yazılımı

Panelinizde bir çok özelliğin yanı sıra Softaculous hazır yazılımı da vardır. Bu sayede yüzlerce ücretsiz yazılımı bir kaç tıklama ile kolayca sitenize yükleyebilirsiniz. Bu yazılımların içinde WordPress, Prestashop, Oscommerce gibi yazılımlar vardır.

Litespeed Cache

Wordpress, joomla, drupal gibi sistemlerin çok daha hızlı çalışmasını sağlayan yazılım altyapısı bu hizmetin kapsamındadır.

Performans

Güçlü ve kesintisiz bir network alt yapısı ile en az 96 GB DDR4 RAM’e, yeni nesil işlemcilere ve NVMe SSD disklere sahip sunucularla hizmet veriyoruz.

 

Verimli Destek

Destek verirken amacımız bir yandan hızlı yanıt vermeye gayret ederken bir yandan da sorunu makul bir zamanda gidermek oluyor. 

 

Kullanışlı Yazılımlar

Direct admin kontrol paneli, antivirüs yazılımları, softaculous gibi hazır kurulum yazılımları müşterilerimizin işlemlerini kolaylaştırıyor. 

 

Sık Sorulan Sorular

Tüm sunucularımız Linux tabanlıdır ve ASP desteği yoktur. Sadece php ve mysql desteği mevcuttur. 

Sunucularımız Avrupa merkezi Almanya’da barınmaktadır. Network hızı ve ulaşım rahatlığı açısından hem Türkiye’den hem de Dünya’nın her yerinden hızlı ulaşılmaktadır.

Evet. İstediğiniz zaman alt veya üst paketlere geçebilirsiniz. Destek bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir. Sizden sadece dönem sonuna kadar oluşan fark bedeli alınır.

Biz sunucularımızda bu tür limitler kullanmıyoruz. Alan ve trafik değerlerimiz adil ve limitli olduğundan işlemci limitleri oldukça yüksek ve anlamlıdır. Sunucularımız dengelidir ve burada sorun yaşayan siteler genelde VPS, VDS veya sunucu gereksinimi olan sitelerdir. Biz de müşterilerimizi bu yönde bilgilendiririz.

Evet. Hesabınızı müşteri panelinden başka bir müşterimize kolayca devredebilirsiniz.

İllegal, hack içerikli, spam amaçlı, her türlü kötü amaçla kullanılan siteleri uyarmaksızın kapatıyoruz.

Litespeed cache özelliği sayesinde WordPress gibi yazılımlar daha hızlı ve rahat çalışabilir. WP-admin panelinden Litespeed cache eklentilerini aktif etmeniz yeterlidir.

Maalesef hayır. Alan adını ayrıca isterseniz bizden isterseniz farklı bir firmadan alabilir ve kullanabilirsiniz.

Ödemenizi en fazla 10 yıllık yapabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sunucularımızda %99.8’in üzerinde bir erişim oranı vardır. Planlı çalışmalarda olası kesinti aralıkları size bildirilir. Sunucularımızda her hafta yedekleme alınarak 2 hafta saklanır ve uzak bir sunucuya alınan yedekler yedeklenir. 

Çünkü böyle bir şey yoktur. Gerçekte olmayan bir hizmeti sunmak bizim için doğru değildir. Müşterilerimize sunduğumuz ve onların da aldıkları hizmet net olmalıdır. Verilen her değeri müşterilerimizin verimli kullanmalarını amaçlıyoruz. 

Düşmemesi adına çok ilgilendiğimiz ve uğraştığımız bir konudur. Sürekli takip ediyor, belirli kurallar uyguluyor ve illegal sitelere müsaade etmiyoruz. Bu nedenle mail konusunda sorun yaşama olasılığı düşüktür. VPS, VDS ve sunucu hizmetlerimiz ise mail konusunda çok daha rahat olacağınız hizmetlerdir.

Evet. 15 gün içinde koşulsuz iade politikamız barındırma hizmetlerinde geçerlidir. 

 

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design