+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Uzman Web Design

Google Ads Reklamları

Google Ads, Google aracılığıyla ulaşılabilen tüm mecralarda reklam yayınlamak isteyen işletmeler için Google’ın verdiği reklamcılık hizmetidir.

0 +
Mutlu Müşteriler
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Markanız İçin Nasıl Çalışıyoruz?

1 – Strateji Belirleme

Reklam Modellerinizi Seçiyoruz

Reklam kampanyalarınızı ölçümledikten sonra elimizdeki sonuçlara bağlı olarak ilerlemekteyiz. Reklam hedefleriniz, hedef kitleniz ve ilgili anahtar kelimeleriniz başarılı bir şekilde kurgulandığı takdirde, Google Adwords Reklamları markanıza nitelikli müşteri bulmanıza yardımcı olmaktadır.

 

  • Yeni kurulan işletmelere daha fazla telefon trafiği sağlamaktayız.
  • Web sitesi trafiğinizi arttırmaktayız.
  • Mobil reklam dönüşümlerinizi optimize etmekteyiz.
  • Kreatif kurgular sayesinde Dünya’nın her yerinden müşteri kazanımı sağlamaktayız.
2 – Hedef Belirleme
Reklam Hedeflemelerimizi İstediğiniz Ülke ve Şehirlere Göre Belirliyoruz.

Dijital pazarda markanızı tanıtarak, elde ettiğiniz dönüşümler sayesinde itibar kazanımı elde edebilirsiniz. Reklamlarınızı istediğiniz Ülke, Şehir, Yaş grubu ve Demogramlara göre kurmaktayız. Bu sayede doğru kullanıcılara doğru reklam politikaları uygulamaktayız. Google Ads Algoritması daha önceden benzer arama niteliği taşıyan veya kriterlere uygun kullanıcılara reklam çalışmaları üzerinden markanızın ürünlerini hızlı bir şekilde gösterimde bulunmaktadır. Bu da markanızın satış hacimlerini yükseltmektedir.

3 – Kreatif Belirleme ( Metin, Görsel ve Video )

En İyi Performans Gösterebilecek Kreatifleri Düşünüp Tasarlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini ve dikkatini markanız üzerinde toplamak için etkileşim odaklı reklam metinleri, kreatif motto kullanımı (slogan), açıklama metinleri gibi birçok önemli etkenleri hazırlamaktayız. İşletmenizi yansıtacak bu kelimeleri oluştururken benzer sektörlerden rakip analizi yapmaktayız. Oluşturulan reklam kampanyaları arasından etkileşim oranında en başarılı reklam modelleri üzerine yoğunlaşmaktayız. Elde ettiğimiz verilerle daha fazla hesap optimizasyonu gerçekleştirmekten ve markanızın ticari başarısını katlamaktan mutluluk duyarız..

4 – Reklam Bütçesi Belirleme

Rekabet Düzeyi Yüksek Kelimelerde Kalite Puanınız Optimize Edilir ve Tıklama Başına Maliyetleriniz Düşürülür.

Aylık olarak agresif bütçeler tüketmek yerine, optimize edilmiş ve performansa dayalı tekliflendirmeler kullanmaktayız. Amaçladığımız hedef; rekabet düzeyi yüksek ve hacimli kelimelerde tıklama başına verdiğimiz ücretleri düşürerek maksimum düzeyde performans almaktır. Böylelikle otomatik tekliflendirme sınırına hiç ulaşmadan potansiyel müşterilerimizin önüne optimize edilmiş ve hesap kalitesi yüksek google ads kampanyaları ile çıkmaktayız. Dönüşümü elde etmek, verileri iyi analiz ederek mümkündür. Başarılı performans gösteren reklam kampanyalarını güncelleyerek ilerlemek stratejik bir hamledir.

 
5 – Yayınlanma Süreci

Stratejik olarak hazırladığımız reklam kampanyaları incelemeye sunulur ve saatler içerisinde yayına girer!

Potansiyel müşterilerinize benzer reklam kampanyalarını gösteren Google Adwords kalite puanı yüksek reklam modellerinin etkileşimlerini arttırmaktadır. Rekabet düzeyi ne kadar yüksek olursa hedeflenen anahtar kelime optimizasyonu sayesinde tüm reklam süreçlerinden %100 performans alırsınız. Tecrübeye dayanan veriler ile değil ölçümlediğimiz analizler ve A/B testi uyguladığımız reklam kampanyaları sayesinde en başarılı performansı gösterebilecek reklam optimizasyonlarını sağlamaktayız.Reklamlarınız Google arama motoru ve Google Maps haritaların haricinde iş ortakları sisteminde ( Google Adsense Programı ) yer alan web sitelerinde gösterime girmektedir.

 

Bize Katılın ve
Hayalinizdeki Web Siteye Sahip Olun

Uzman Web Design Hayallerinizi Tasarlıyor

+ 0 k
Memnun Müşteriler
0 %
Çalışma Kalitesi
+ 0
Ödül Sahibi

Kurumsal Google Ads İş Ortağı

Creodive ile çalışmak ister misiniz?

Çevrimiçi Reklamcılığın En Etkili Erişim Platformu Google Ads

Google Ads Reklam Danışmanlığı ile hedef kitlenizin tümüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonel hizmet veren dijital pazarlama uzmanlarımız ile dönüşümleri yüksek kampanyalar oluşturabilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek potansiyel müşterilerinizin markanızı tanıması için fırsatlar yaratabilirsiniz.

Markanıza yönelik hazırladığımız reklam stratejileri, yaptığımız veri analizleri, oluşturduğumuz kurgular yoluyla reklamcılığın yeni nesil reklam modellerini bugün keşfedebilirsiniz!

Oluşturduğumuz kreatifler sayesinde kampanya etkileşimlerinin yüksek geri dönüşler sağlaması ve markanızın cirolarını arttırmasını ister misiniz? Hedeflediğimiz tüm demografik reklam türleri sizlere daha fazla müşteri kazanımı, web sitesi trafiği ve lead formu olarak dönecek ve firmanızın ticari başarısına katkı sağlayacaktır.

Google Ads Nedir?

İlk lanse edildiği yıllarda “Google Adwords” olarak adını duyuran ve dijital pazarlama tarihini yeniden yazacak bir akımın öncüsü olan Google Adwords Major bir karar ile 24 Temmuz 2018 tarihinde adını “Google Ads” olarak değiştirme kararı almıştır. İş ortaklarına Çevrimiçi reklam hizmeti sunan, arama motoru üzerinde haritalarda işletmelerin sunduğu ürün veya hizmetleri kullanıcılara tanıtan bir internet reklamı sistemidir.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin benzer büyük ölçekli rakipleriyle rekabet edebilecekleri etkili reklam mecrasıdır. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek için online pazarlama kanalı olan bu sistem milyonlarca insana hızlı bir şekilde ulaşma imkanı vermektedir. Çeşitli stratejileri içerisinde barındıran ve farklı pazarlama modelleri olan Google Ads, markaların daha fazla talep ve rağbet görmesini sağlamaktadır.

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design