+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Uzman Web Design

Web Tasarım SEO Logo Kurumsal Kimlik

Doğru bir plan, iyi bir hikaye ve ilham verici dokunuşlar gerekir. Projenizi bir web siteniz olsun diye değil, potansiyel müşterilerinizi de işin içine katarak dijital pazarlama hedefleri doğrultusunda kurguluyoruz. Tüm dijital pazarlama platformlarına uyum sağlayan ve en güncel teknolojiyle yapılan işlerin atölyesine hoş geldiniz.

Web Tasarım hizmeti dijital dünyanın temelini oluşturan ve sizi adım adım hedef kitlenize ulaştıracak merkez noktadır. Tabi bu noktada markanız adına belirlediğiniz gelecek hedeflerin büyüklüğü ve web sitesine bakış açınız önemli bir rol sahibidir. Bizler sizin dijitaldeki potansiyeli görmenize ve ön yargılarınızı kırmak adına çalışan kreatif yaşamı benimsemiş dijital uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

0 +
Mutlu Müşteriler
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Domain Sorgula

Web Tasarım

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

SEO Optimizasyonu

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Reklam Yönetimi

Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.

Web Danışmanlık

Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.

Logo & Kurumsal Kimlik

Profesyonel, Yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.

Web Tasarım ve Geliştirme Ajansı

Web tasarım, bugünün dijital çağında bir işletmenin başarısı için önemli bir faktördür.

İyi bir web sitesi, müşterilerinizin işletmenizi tanımasına, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi öğrenmelerine, markanızla bağlantı kurmalarına ve nihayetinde sizden satın almalarına yardımcı olabilir. Ancak, iyi bir web sitesi tasarımı, sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda kullanılabilirlik, erişilebilirlik ve arama motoru optimizasyonu gibi bir dizi faktörü de içermelidir. Bu nedenle, web tasarımı işini profesyonel bir ekip tarafından yaptırmak önemlidir. Uzman Web Design olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş web tasarımı hizmetleri sunuyoruz. Tecrübeli ve uzman ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir web sitesi tasarlayarak, işletmenizin online varlığını artırmak için en uygun çözümleri sunuyor.

Kullanıcı Deneyimini ve Performansı Önemsiyoruz

Uzman Web Design Medya Ajansı olarak, tüm web tasarım projelerimizde kullanıcı deneyimi (UX) ilkelerini titizlikle benimseyerek uygulamaktayız. Bu sayede, sizlere yüksek kalitede ve kullanıcı deneyimine odaklanan web tasarım çözümleri sunuyoruz. Bu sayede, işletmenizin online alandaki rekabet gücünü artırarak sektördeki rakiplerinizden öne çıkmanızı sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz ve güncel teknolojik yaklaşımlarımızla, sizlere daha etkileyici ve işlevsel web siteleri geliştirerek dijital dünyada sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz.

UI, UX Özgün Tasarım

Markanıza ve hedef kitlenize uygun olarak mobil ve masaüstü platformlarda harika deneyimler sunacak tasarımlar oluşturuyoruz. Tasarımlarımız özelleştirilmiş ve son teknolojilerle donatılmıştır, böylece kullanıcı beklentilerini karşılamaya yardımcı olur.

Responsive Mobil Tasarım

Müşterilerinizin herhangi bir cihazdan sorunsuz erişebileceği, mobil uyumlu ve duyarlı web tasarımları oluşturarak, bu tasarımları kodlamalarımıza uyarlıyoruz. Böylece kullanıcılarınızın deneyimi, cihazları ne olursa olsun mükemmel oluyor.

Basit Yönetim Paneli

Yönetim paneli tasarımınız da kullanıcı dostu olacak şekilde oluşturuyor ve temiz kodlama prensiplerine uygun web tasarım hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yönetim paneli kullanımı kolay hale geliyor ve tasarımlarınızın performansı artıyor.

Kusursuz Optimizasyon

Müşterilerin bekleme süresini sevmediğinin farkındayız. Bu nedenle, web sitenizin açılış hızına büyük önem veriyoruz. Web sitenizi optimizasyonlarla ışık hızında açılacak şekilde tasarlıyoruz.

Üst Düzey Güvenlik Önemleri

Web sitenizin olası saldırılardan korunması için hosting, sunucu ve web sitenizde çeşitli güvenlik önlemleri alıyoruz. Hizmetinizin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için güvenlik duvarı da inşa ediyoruz.

SEO Uyumlu Web Sitesi

Tüm web tasarım çalışmalarımız SEO uyumlu ve hızlı açılan, kullanıcı deneyimi odaklıdır. Bu özellikler, Google'da daha yüksek sıralama ve arama motoru optimizasyonu açısından ödüllendirilme sağlar.

Blog Sistemi

Blog sistemi, web sitelerinde düzenli olarak güncellenen içeriklerin paylaşıldığı bir platformdur. Bu platform, marka bilinirliğini artırır, SEO açısından faydalıdır ve ziyaretçilere daha fazla bilgi sunar.

Çoklu Dil Desteği

Tüm projelerimizde çoklu dil desteği sunarak, işletmenizin uluslararası pazarda başarılı olmasını sağlıyoruz.

Bize Katılın ve
Hayalinizdeki Web Siteye Sahip Olun

Uzman Web Design Hayallerinizi Tasarlıyor

+ 0 k
Memnun Müşteriler
0 %
Çalışma Kalitesi
+ 0
Ödül Sahibi

Uzman Web Design

Kurumsal Web Tasarım

Günümüz teknolojisini ve yaşam koşullarını göz önünde bulundurduğunuzda web sitesi arama hacimlerinin hayatımızın her noktasında olduğunu söyleyebiliriz. Gelişmekte olan dünyaya uyum sağlamak ve kitlenizi bu uyumla bağdaştırmakta müşteri kazanımınız için oldukça önemlidir. Kreatif bir web site tasarımı ise bu işin çekirdeği olmakla birlikte, sizin bu kitleye ulaşabilmenize fayda sağlayacak en işlevsel anahtardır.

Web Tasarım ve Geliştirme Ajansı

Herkes bir web sitesi kurabilir. Evet, teknolojik yenilikler ve enformasyona ulaşma kolaylığı ile bireylerin öğrenme süreçleri kolaylaştı. Tüm iş kolları için ihtiyaçlar arttığı gibi, çözüm sağlayıcı dokümanlar da aynı oranda gelişmeye başladı. Bu durumdan etkilenmeyen bir sektör var mıdır? Nadir diyebiliriz. Fakat edinilmiş bilgilerle yola çıkan ve alanında uzman olanların farkı gözle görülür biçimdedir. Web site tasarımı markanızı nasıl yansıtabilir? Potansiyel kitlenize etkileşim sağlarken ne kadar prestij kazandırabilir? bunları düşünmekte fayda var.

Uzman Web Design Ajansı, güvenilirliği ön planda tutan, kilit mesajlara önem veren, harekete geçirici eylemler için aksiyon alan ve potansiyel müşterileri dönüşüme çevirecek stratejik ve ilgi çekici deneyimler geliştiren bir ekipten oluşur. Yani sadece bir web sitesi yapmıyor, dijital ofisinizi işiniz için geliştirip pazarlama faaliyetlerinize göre planlıyor.

 

Web Tasarım Markalar İçin Neden Önemli?

Dijital artık yalnızca ‘sanal ortam’ olmaktan çıktı ve adeta ‘sanal dünya’ adını aldı. Çoğu marka bu dünya içerisinde ne kadar büyük bir kitle olduğunu ve bu kitleyi doğru yönlendirerek edinebileceği kazancın farkına vardı. İnternetteki kullanıcı yoğunluğu ve müşteri sadakatini kendi avantajlarına çeviren markalar, dijitalin gücünü başarılı bir şekilde kullanıyorlar. Google arama motorlarında bir mağaza sahibi olmak demek aslında dijital kullanıcıların arayışlarına yanıt vermektir.

Peki bu gücü elinin tersiyle iten markalar ne gibi kayıplar yaşıyorlar?

Yalnızca fiziksel olarak bir sektörün içerisinde bulunmak ne yazık ki artık yeni nesil kullanıcılar için yeterli değil. Kullanıcılar gelenekseli rafa kaldırmış ve kendilerine ayak uyduran markaları benimsemiş durumda. Bu nedenle markaların hedef kitlelerini kendilerine göre şekillendirmeleri değil, hedef kitleye göre şekillenmeleri gerekiyor. Yenilikçi düşünceyle ilerleyen markalar gelecektede var olmaya devam ederken, geleneksel düşünen markalar zaman içerisinde kaybolup gitme riski taşıyor. Bunun sebebi kullanıcıların her daim gelişime açık olması ve bunu reddedenleri görmezden gelmesidir. Profesyonel bir web tasarım ile daha kaliteli ve daha hızlı hizmet almak artık kullanıcıların can evi diyebiliriz, hizmet almak için uzun yollar gitmek veya uzun araştırmalar yapmak günümüz kullanıcısı için büyük talepler. Aksine dijitalde zamandan ve mekandan bağımsızca markanızı tanıtabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internet üzerinde yayınlanan web sitelerinin görsel, işlevsel ve kullanıcı deneyimi açısından planlanması, tasarlanması ve oluşturulması sürecidir. Web tasarımın temel amacı, kullanıcıların kolayca anlayabileceği, etkileyici ve kullanıcı dostu web siteleri geliştirmektir.

Web tasarımcılar, bir web sitesinin görsel düzenini, renk şemasını, tipografisini ve genel estetiğini tasarlarlar. Ayrıca, kullanıcıların siteyle etkileşim kurabileceği kullanıcı arayüzleri (UI) ve kullanıcı deneyimleri (UX) oluştururlar. Web tasarımcıları, kullanıcıların web sitesinde rahatlıkla gezinmesini ve istedikleri bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmelerini sağlamak için içerik düzeni ve site yapısını planlarlar.

Web tasarımcılar, tasarımlarını hayata geçirmek için temel olarak HTML, CSS ve JavaScript gibi web teknolojilerini kullanır. HTML, web sayfasının yapısını ve içeriğini oluştururken, CSS görsel stil ve düzeni kontrol eder. JavaScript ise, dinamik ve interaktif özellikler ekleyerek web sayfasının kullanıcılarla etkileşime girmesini sağlar.

Doğru Zaman Doğru Kanal

Markanız ya da pazarlama ihtiyacı duyduğunuz herhangi bir ürün/hizmet için profesyonel varlıklar edinebileceğiniz en doğru yerdesiniz. Dijitaldeki kitleniz Google arama motorlarında sizi arıyor ve belki de bulamıyor olabilir. Bu noktada doğru zaman ve doğru kanal çok önemli bir ikilidir. Çünkü interaktif bir şekilde araştırma içerisinde olan kullanıcılar, sizin ürününüze erişemiyor ve rakiplerinizi tercih ediyor. Bu kaybın farkında mısınız? Bugün bizimle iletişime geçerek markanıza neler katabileceğimizi anlatmamıza izin verin.Web Tasarım Teklifi almak ya da öncesinde detaylı bilgi edinmek için bize ulaşın.

Araştırma ve Strateji

Bizim yaklaşımımızda şansa ihtiyaç duyacağımız tahminler yok. Çünkü her adımımız araştırma ve buna dayalı analizlerle gelişiyor. Sektör ve rekabet ortamında farklı bir yaklaşımda bulunmak, müşteri ve rekabet ortamının sağlam bir şekilde kavranmasını gerektirir. Bunun için tek çalışmıyoruz, bir takım olarak sizden doğru bilgiler alıp, marka ve kitle hedefine göre geçmiş değerlendirmenizi de yapıp çalışmayı buna göre ele alıyoruz. Tüm bunlar doğrultusunda hedeflenen kişilere, kullanıcı akışına, içerik planınıza ve marka değerine göre doğrudan bilgilendirici bir planlama oluşturuyoruz.

Tasarım Mesajlarınızı Yönlendirmez

Sitenizin tasarım yapısı kitlenize vermek istediğiniz mesajı iletmez. Sadece görsel anlamdaki düzeni sağlar. Doğru mesaj ve yönlendirmeler içerik ile gerçekleşir. Doğru metin kullanım oranı, görsel seçimleri ve gerçek veriler sunmak ya da sunmamak, dönüşüm değerinizi doğrudan etkileyecektir. Kreatif tasarımı besleyen en önemli etkenlerden biri de sağlayacağınız içeriğin tasarımla uyumlu olmasıdır. Bir bütünü yansıttığınız takdirde içerik ve dekorasyon büyüleyici ve akışı bol olan bir kullanıcı deneyimi getirebilir. Uygun kategorize edilmiş bir web sitesi, kullanıcıların keyifle gezinmelerini sağlayan en önemli faktörlerden biridir. Ne aradığını bilen ve buna kolaylıkla ulaşabilen kullanıcılar içerik optimizasyonunun başarıyla sağlanmış olduğu web tasarım getirilerindendir.

Uçtan Uca Başlayan Bir Hikaye..

Web Tasarım Yolculuğu Nasıl İlerliyor?

Markayı Tanımak

Öncelikle markanızın kimliğini ve benzersiz yönlerini kavramak bu yolculuğun sağlıklı ilerlemesi açısından çok önemli. Markanız hangi sektöre hayat veriyor? Hangi ürünlerin satışını sağlıyor? Hangi hizmetleri veriyor? Marka değerleri neler? gibi soruların cevaplarını doğru analiz ederek dijitaldeki serginizi tasarlamak adına hayal ediyoruz. Bu hayali kurarken öncelikle sektörünüzün gereklilikleri ve sektörünüzle ilgilenen kitlenizin beklentileri bizim hareket planımız olarak yer alıyor. Markanızın öne çıkarılması gereken noktaları, rakiplerden ayrışmasını sağlayan farklı yönleri ve ürün/hizmet kalitesi web sitenizin tasarımını şekillendirecek detaylardır.

Web Site Haritası

Markanızı en iyi şekilde hedef kitlenizin önüne çıkarmak adına içerik kalitesi yüksek metinlere ve görsellere ihtiyaç duyulur. Tabii ki bu bilgileri hangi alanlara ne şekilde yerleştireceğini bilmek başarılı bir web tasarım ajansı uzmanlığı gerektirir. Bir web sitesi karmaşıklıktan uzak, sade ve anlaşılır olmalıdır, tıpkı bir alışveriş merkezini gezer gibi hangi katta hangi mağazaların bulunduğunu tahmin edebilecek şekilde tasarlanır. Bu sayede site ziyaretçilerinin aksiyonları hayal kırıklığıyla sonuçlanmadan satın almaya yönlenir. Bu aşamada web tasarım haritası çıkarılır ve tüm alanların yerleşim planlaması sağlanır. Slider alanı, metin alanları, kategori yerleşimleri, alt kategori şeması, buton işlevleri vs. hesap edilerek en iyi sonuçlar doğuracak web sitesi kurgulanır.

Web Tasarım Hazırlığı

Web sitenizin tasarım sürecine start verilen aşamadır. Bu aşamada tamamen sektörünüzü çağrıştıran ve kurumsal kimliğinizle eşleşen renk tonları seçilerek sizinde onayınız doğrultusunda tasarımda kullanılır. Bu sayede hem marka imajınızın dışına çıkmadan hem de hedef kitlenizin yabancılık çekmeden dolaşabileceği bir web tasarıma imza atılır. Markanızın pazarlamasını sağlayabileceğiniz tüm veriler tasarımda bulunur, eksiksiz bir biçimde ürün/hizmet lansmanınızı gerçekleştirebilmeniz asıl hedefimizdir. Web siteniz google arama motorunda üst sıralarda görünmesi ve kitlenize hızlıca erişebilmesi adına kullanıcı deneyimi yüksek şekilde tasarlanır.

Web Site Admin Paneli Eğitimi

Web site 7/24 atan bir kalp gibi hiç durmadan hizmet vermeye ve misafir ağırlamaya devam etmektedir. Markanız için hazırlanan web sitesinde yer alan ürün ve hizmetler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir veya güncelleme ihtiyacı doğabilir. Bu alanda uzmanlık sahibi olan bizler, sizin için daima hizmet vermeye devam edecek olsakta sizleri de şeffaf bir şekilde mağazanızın yönetimi konusunda bilgilendiririz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların kesintisiz hizmet alabilmeleri marka itibarınız ve kalite algınız için oldukça mühimdir. Bu nedenle bizlere ihtiyaç duymadan kendi güncellemelerinizi sağlayabileceğiniz, ürünlerinizi değiştirebileceğiniz ve içerik girebileceğiniz admin panelimizin eğitimini veriyoruz.

Web Site Teslimi

Web tasarım projesi tamamlandıktan sonra marka sahiplerinin onayına sunulur ve onay alındıktan sonra google arama motorlarında yayına alınır. Hedef kitlenizin erişimine sunulan web siteniz site ziyaretçilerine açık hale getirilir. Dijitaldeki en önemli varlığınız ve markanızın ticari başarı elde edebileceği en değerli pazarlama mecrası artık halihazır bir biçimde sergilenir. Maksimum seviyede hızlı aksiyon alan, kusursuz çalışan ve tüm ekranlara göre şekillenebilen (responsive) web tasarım sahibi olmak için bizlerle iş birliği içerisine girebilirsiniz.

Site İçin Seo

Web sitemiz markamıza teslim ettikten sonra Google arama motorlarının tarama süreçleri öncesi gerekli teknik ayarlarının kontrollerinin sağlanması işleyiş aksiyonlarını hazırlıyoruz. Böylelikle eksik veya hatalı olabilecek iç bağlantılardaki tüm hataların tespit ediyoruz.

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design