+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Yazılım

Web Yazılım Geliştirme

İnternet günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi kusursuz sistemlere ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaçlara cevap olarak; Web yazılımları ve temelini oluşturan kod mimarisidir.

 
0 +
Mutlu Müşteriler
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Yazılım Geliştirme

Projeniz her ne olursa olsun, bize hedefinizden bahsedin, size nasıl başarabileceğinizi gösterelim!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, hedeflerine kolaylıkla ulaşmasını sağlayan, işinizi veya projenizi büyütmenize yardımcı olan, web, mobil ve yazılım uygulamaları geliştiriyor ve projeleriniz için heyecan ve ilham veren dijital deneyimler oluşturuyoruz.

Deneyimli yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz ile, hataları minimize, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlıyoruz. Müşterilerimize özel çözümlemeler, fikirler ve analizler ışığında geliştirdiğimiz web yazılımları sunuyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir bir yazılım geliştirme hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Türkiye’nin ödüllü web tasarım ve yazılım ajansı olan Uzman Web Design olarak sunduğumuz profesyonel Yazılım Geliştirme hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize Katılın ve
Hayalinizdeki Web Siteye Sahip Olun

Uzman Web Design Hayallerinizi Tasarlıyor

+ 0 k
Memnun Müşteriler
0 %
Çalışma Kalitesi
+ 0
Ödül Sahibi

Web Yazılım İçin Sağladığımız Hizmetler

Web Tasarım Sistemleri’nin geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar. Genellikle, organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve odalar gibi işletmeler için uygulanmaktadır.

Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışmaktadır. Kurum içi uygulamalar şirketin ihtiyacına göre belirlenir. Haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi vb. şirket içi uygulamaları kapsar. Şirket ihtiyacına göre özellikler eklenebilir.

Şirket ihtiyaçlarına göre yazılım ve uygulamaların tamamını kapsar. Web Tasarım Sistemleri, şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

Web tasarım alanında ürettiğimiz projelerin kalitesini artıran, oldukça pratik ve kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemine sahip olmanız size neler kazandırır ?

  * Web sitenizi kısıtlamalar olmadan yönetebileceğiniz esnek bir yapı
  * Zamandan tasarruf sağlayan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek modül sistemi
  * Yeni Türk Ticaret Kanunu gereğince istenilen özellikleri karşılayabilecek güncelleme olanağı
  * Yazılımın arama motorlarında bulunabilir olmanız için sağladığı destek
  * Veri güvenliğini sağlayacak anlık yedekleme sistemi
  * Sınırsız içerik, menü , kategori ve dil ekleme özelliği
  * Site ziyaretçi istatistiği ve domain-hosting takibi
  * Online güncelleme sayesinde, yazılım güncellemelerinden otomatik olarak yararlanma imkanı
  * Dilerseniz mobil cihazlar için kullanacağınız web sitesini aynı yönetim panelinde yönetme imkanı

Genel Yönetim Özellikleri

Dil Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi, Domain-Hosting, Modül Yönetimi, Multimedya Yönetimi, Veri Tabanı Yönetimi, Site Ziyaretçi İstatistiği, Template Yönetimi

Bilgilendirme Alanı

  * Güncelleme takibi
  * Site başlangıç dili
  * Mobil site durumu
  * Domain-hosting durumu
  * Site durumu (yayında, yapımda ve bakımda seçeneği)
  * Çalışan yazılımın gerekli sistem bilgileri
  * Veritabanı bilgileri
  * Ftp bilgileri
  * Yetkili e-mail adres bilgileri

Web Tasarım Sistemleri, gelişen teknolojinin hızlı dünyası olan mobil dünyaya tam uyumlu mobil uygulamalar geliştirir. Şirketinizin, çalışanlarınızın hatta tüm müşterilerinizi içine alacak şekilde Android ve iOS tabanlı uygulamalar geliştirerek teknolojiyle tam uyumlu çalışmanızı sağlar

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. Web Tasarım Sistemleri, güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

Geçmişte pazarlık avcıları, birçok yerel perakendeci ve toptancıları bulur, onlarla ürünlerinin fiyatları üzerine anlaşırdı. Bu bölümde ise günümüzde, e-ticaretteki yaratıcı fiyatlandırma yolları açıklanacaktır. Bu metodların çoğunun, internet olmadan kullanılması mümkün değildir. Bazı şirketler müşterilerinin ödemeye istekli oldukları seyahat, ev, otomobil ve diğer eşyalarla ilgili fiyat oluştururlar. Toptan satın alma daima fiyatları aşağı çeker. Şimdi web siteleri, size diğer alıcılarla birleşerek büyük miktardaki ürünleri daha ucuza satın almak için imkan tanımaktadır. Şirketler stratejik ortaklıklar kurarak reklam karşılığında bazı ürün ve hizmetlerini çok ucuz fiyatlara verirler. Bazen bu ürünleri bedava sunarlar. Takas sistemi veya iskontolar da fiyatları indirmek için kullanılan diğer yolardır.

Web Yazılım Özellikleri

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Özgün Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Hız Aşırtma

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum’a çıkartıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

SEO Etkisi

Biz SEO’ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

Web Yazılım Hakkında Merak Edilen Sorular

Web Yazılım günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi hatasız sistemlere ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaca cevap; web yazılımlar ve temelini oluşturan kod mimarisidir.

 
 

Teklif Formu

Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Projeler sayfamızdan Web Yazılım örneklerini inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, +33 641 35 98 84‘ten arayarak veya +90 530 500 07 71

 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design