+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Jenerik

Video
Jenerik Hizmeti

Online imajınızı iyileştirmek, kullanıcı deneyimi yüksek, modern ve hızlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız web danışmanlık hizmetlerimizle tanışın!

Mutlu Müşteriler
0 +
Müşteri Memnuniyeti
0 %

Profesyonel Animasyon Hizmeti İle Görsellerinizi Canlandırıyoruz

Görseller kimi zaman yeterli olmayabiliyor. Peki, bu durumda en etkileyici şekilde tasarımı, reklamlarınızı ya da ürünlerinizi öne çıkarmak için ne yapabiliriz? Sanat yapım olarak 2D ve 3D animasyon hizmeti sayesinde tek boyutlu görsellerinizi daha kolay anlaşılır ve keyifli animasyonlara dönüştürüyoruz.

Yaratıcı kurgu ekibi, senaristi ve elbette ki en güncel yazılımları ile sizlere muhteşem bir deneyim sunmaya hazırız. 2D ya da 3D animasyon seçenekleri arasında hedef kitlenizi en çok etkileyecek, sunduğunuz hizmet ya da ürünlere uygun animasyon kurgusunu hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Güvenilir Bir İmaj İçin Kaliteli Bir Web Sitesi…

İntro & Jenerik

Bize Katılın ve
Hayalinizdeki Web Siteye Sahip Olun

Uzman Web Design Hayallerinizi Tasarlıyor

Memnun Müşteriler
+ 0 k
Çalışma Kalitesi
0 %
Ödül Sahibi
+ 0

Kurumsal Video Çözüm Hizmetlerimiz

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Sık Sorulan Sorular

Animasyon filminin size teslim süreci sizinle yapılan ilk görüşme ve projelendirme aşamasında belli olmaktadır. Beklenilen hizmete göre bu süreç değişiklik gösterebilmektedir. Projelendirme aşamasında zaman planlaması yapılmakta ve siz bu süreç bildirilmektedir.

3D Animasyon filmi pek çok alanda hazırlanabilmektedir. Oyun sektöründen film sektörüne, endüstriyel alandan mimari alana kadar 2D ve 3D animasyon filmi çalışması yapılabilmektedir. Firmamızın animasyon hizmeti sunduğu alanlar;

  • Animasyon karakter oluşumu
  • Ürünler için animasyon filmi
  • Kurum ve firma tanıtım filmlerinde animasyon kullanımı
  • Eğitim filmlerinin 2D ya da 3D animasyon ile hazırlanması
  • Savunma sanayine yönelik animasyon hizmeti
  • Medikal sektörde 3D animasyon yapımı
  • Endüstriyel alanda makine animasyonu hazırlanması
  • Web ve mobil uygulamalar için yüksek çözünürlüklü ve kaliteli 3D Animasyon hizmeti

İlk görüşme ve projelendirme aşamasından sonra bütçe teklifi sunulmakta ve karşılıklı hakları koruma adına sözleşme yapılmaktadır. Anlaşmanın sağlanmasının ardından profesyonel ekibimiz tarafından hazırlık süreci başlatılır.

Hazırlık sürecinde senaryo yazımı, eskiz ve tasarım hazırlıklarından sonra storyboard çizimi yapılarak sizin onayınıza sunulur. Bu aşamadan sonra 3D modelleme, renklendirme, ışıklandırma ve render yapılmakta, animasyon hizmeti son prodüksiyon aşamasına gelmektedir.

Bu aşama da video efektler, hareketli grafikleri, logo ve jenerik yazıları eklenerek dublaj tamamlanmaktadır. Tamamlanan animasyon hizmeti çalışmamız son bir kez daha sizin onayınıza sunulmaktadır. İstenen revizeler kısa sürede tamamlanarak animasyon filmi için son çıktı alınır ve size teslim edilir.

Hazırladığımız animasyon filmi tüm dijital platformlarda kullanılmaya uygun formatlarda hazırlanmaktadır. Dilediğiniz pazaryeri, sosyal medya ya da diğer dijital platformlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Facebook, Instagram ya da Twitch gibi yaygın kullanılan sosyal medya platformlarında Sanat Yapım tarafından hazırlanan 3D animasyon filmi sorunsuz bir şekilde kullanılmaya uygundur.

Sanat yapım hizmet anlayışımız içerisinde önceliğimiz kalite, güven ve bütçe dostu hizmet sağlamaktır. Bu sebeple bütçenizi yormayan 3D animasyon filmi fiyatları ile size en yüksek kalitede hizmeti söz verdiğimiz süreçte teslim etmekteyiz.

Sanat Yapım ekibi tamamen profesyonellerden oluşmakta, alanında uzman kişileri bünyesinde barındırmaktadır. En son teknoloji cihaz ve yazılımlar ile sizlere profesyonel animasyon hizmeti sunmayı taahhüt etmekteyiz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design