+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

WordPress İçin CyberSEO İçerik Çekme Eklentisi


CyberSEO Pro, adının hakkını veren bir WordPress eklentisidir ve yalnızca pazarlama nedenleriyle değildir. Profesyoneller için tasarlanmış, dünyada benzersiz bir çözümdür. Çok sayıda yerleşik seçenek ve ayarın yanı sıra – tam olarak yüzden fazla, eklenti profesyonel becerilerinizi çeşitli BT alanlarında kullanmanıza olanak tanır.

İç içe geçmiş Spintax formatına aşina mısınız? Öyleyse, bu sözdizimini eklenti içindeki hemen hemen her ayarda kullanabilirsiniz. XML bilginiz var mı? Bu eklenti sizin oyun alanınızdır.

Hemen hemen her biçimdeki kaynak içeriği ayrıştırmak için XML uzmanlığınızdan yararlanabilirsiniz. Orijinal formattan bağımsız olarak – JSON, CVS, çevrimiçi pazarlardan ürün açıklamaları içeren web sayfaları veya çeşitli sosyal ağlardan gönderiler ve kanallar – her şey XML’e dönüştürülür. Bu, içe aktarılan tüm içeriğin, istediğiniz gibi manipüle edebileceğiniz, bunları gönderi gövdelerine enjekte edebileceğiniz, WordPress özel alanları, etiketleri, kategorileri ve daha fazlasını oluşturabileceğiniz XML etiketleri olarak mevcut olduğu anlamına gelir. İçe aktarılan belgelerin XML etiketi içeriklerini OpenAI GPTAnthropic ClaudeGoogle Gemini ProDALL∙EStable Diffusion ve daha fazlası için istem parçaları olarak bile kullanabilirsiniz.

HTMLCSS ve JavaScript konusunda yetenekli misiniz? CyberSEO Pro ile, eklenti tarafından oluşturulan gönderiler ve sayfalar için HTML şablonları tanımlamak için bu uzmanlığı uygulayabilirsiniz. Başka bir deyişle, bu dilleri doğrudan CyberSEO Pro kontrol panelinden besleme ayarlarınızda uygulayabilirsiniz. Belki de bir PHP programcısısınız. Bu durumda, bu programlama dilini doğrudan feed ayarlarınızda kullanabilirsiniz. Bu, PHP’nin tüm cephaneliğini ve CyberSEO Pro’nun API işlevlerini kullanarak gönderi oluşturma sürecini kontrol etmenizi sağlar.

ChatGPT (OpenAI GPT-4), Anthropic Claude, Bard (Google Gemini), DALL∙E ve Stable Diffusion için istemler oluşturma konusunda uzmansanız, CyberSEO Pro eklentisini kullanarak bu becerileri tam olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eklenti sizi sınırlamaz, size tam bir özgürlük verir. İstemleriniz ChatGPT, Bard, Claude, DALL∙E ve Stable Diffusion’da çalışıyorsa, CyberSEO Pro eklenti ayarlarında da aynı şekilde çalışacaktır.

WordPress için WP Robot, WP Automatic, Feedzy RSS Feeds, WP RSS Aggregator, WP All Import Pro, WPeMatico ve diğerleri gibi diğer içerik içe aktarma ve oluşturma eklentileriyle çalışma deneyiminiz varsa, bu şüphesiz CyberSEO Pro’nun yeteneklerini keşfetmeye başlamak için sağlam bir temel sağlayacaktır. Bununla birlikte, eklentinin işlevselliğinin önemli bir kısmı gerçekten benzersizdir ve belgelere ve anlayışlı makalelere aşina olmanızı gerektirecektir. Bu eklenti, içerik yönetimini tamamen yeni bir düzeye taşıyarak, diğer geleneksel WordPress eklentilerini çok aşan özellikler ve esneklik sağlar.

CyberSEO Pro ile rakip olmadığı gibi hiçbir taviz veya sınırlama yoktur. CyberSEO Pro eklentisinin yeteneklerinin, WordPress için mevcut herhangi bir içerik toplayıcı ve oluşturucu tarafından benzersiz olduğunu garanti ediyoruz. Bu, profesyonel becerilerinizi tam olarak kullanmanıza ve içerik yönetiminizi ve oluşturmanızı olabildiğince verimli ve etkili hale getirmenize olanak tanıyan birinci sınıf bir araçtır. CyberSEO Pro ile sadece bir eklenti satın almıyorsunuz. WordPress içerik stratejinizi güçlendirmek için güçlü bir çözüme yatırım yapıyorsunuz.

Ödün vermeden tam otomasyon

WordPress yazı düzenleyicisinde GPT (ChatGPT ve Claude gibi) gibi çeşitli AI modellerini kullanarak manuel olarak içerik oluşturmanızı veya işlemenizi gerektiren diğer birçok WordPress eklentisinin aksine, CyberSEO Pro eklentisi tüm işi tam otomatik bir şekilde yapar. Tam otomasyon ve özerklik, CyberSEO Pro’nun temel ilkeleridir. Eklenti, uzlaşmaya yer bırakmaz. Birincil amacı, tüm iş yükünün kendisini devralarak sizi herhangi bir manuel işten tamamen kurtarmaktır.

Tek yapmanız gereken yeni bir kampanya (CyberSEO Pro Syndicator’da “besleme” olarak adlandırılır) oluşturmak ve bunu yalnızca bir kez yapılandırmak, RSS, Atom, XML, JSON beslemesi, CSV dosyası veya düz metin dökümü olabilen ilk içerik kaynağını (gerekirse) seçmek ve işleme veya oluşturma yöntemlerini sıfırdan ayarlamak. Bu, bir gönderinin HTML düzenini biçimlendirmeyi, onu diğer dillere çevirmeyi, yerleşik eşanlamlılaştırıcı/yeniden yazarı, çeşitli içerik döndürücüleri veya ChatGPT gibi yapay zeka modellerini kullanarak içeriği değiştirmeyi veya oluşturmayı ve ayrıca resimler, videolar ve belirttiğiniz diğer HTML öğelerini eklemeyi, değiştirmeyi veya kaldırmayı içerebilir.

CyberSEO Pro ayrıca, oluşturulan WordPress gönderilerini özel kurallarınıza göre otomatik olarak filtreler, “video” gönderileri, WooCommerce ürünleri ve üçüncü taraf eklentiler veya temanız tarafından desteklenen diğer türler dahil olmak üzere herhangi bir gönderi türü için gerekli etiketleri ve kategorileri oluşturur. Eklenti ayrıca WordPress gönderileri için gerekli özel alanları oluşturur, gönderi küçük resimleri (öne çıkan resimler) oluşturur ve WPML veya Polylang eklentileriyle çalışırken gönderileri dil gruplarına ayırır. CyberSEO Pro, belirli bir WordPress teması gerektirmez ve seçtiğiniz herhangi bir temayla tamamen uyumludur.

Feed’inizi CyberSEO Pro’da kurduktan sonra unutabilirsiniz. Eklenti, beslemeyi belirli aralıklarla otomatik olarak çekecek, sitenize yeni benzersiz gönderiler ekleyecek, belirli bir konuda tutarlı kitap uzunluğunda makaleler oluşturacak veya tam otomatik pilotta 7/24 benzersiz Amazon ürün açıklamaları oluşturacaktır. WordPress siteniz için içerik yönetimini unutun ve tüm rutin işleri CyberSEO Pro eklentisine bırakarak en sevdiğiniz görevlere odaklanın. Evet, işte bu – sadece ateş et ve unut!

Yeni başlayanlar için uygun mu?

CyberSEO Pro, yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her seviyedeki WordPress kullanıcısı tarafından kullanılabilecek esnek bir eklentidir. Daha ileri düzey kullanıcılar, üç kullanım düzeyi sunan eklenti tarafından sağlanan ek özellikleri bulacaktır. Onlara daha yakından bakalım.

CyberSEO Pro eklentisinin yeni kullanıcıları, başlangıçta kontrol panelindeki çok sayıda seçenek ve ayar karşısında şaşkına dönebilir. Ancak, eklenti standart görevler için önceden yapılandırılmış olarak geldiğinden endişelenmenize gerek yoktur ve WordPress için içerik içe aktarma ve oluşturma görevlerini diğer eklentilerden daha verimli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. URL’sini varsayılan ayarlarla CyberSEO Pro Syndicator’a girerek bir RSS beslemesi eklemeniz yeterlidir ve eklenti, kutudan çıkar çıkmaz sizin için yeni WordPress gönderilerini tanıyacak, işleyecek ve oluşturmaya başlayacaktır (varsayılan ayarlarla günde bir yeni gönderi).

CyberSEO Pro’daki yüzlerce ayar, oluşturulan gönderileri tam tercihlerinize göre hassaslaştırmanıza, her ayrıntıyı değiştirmenize, gereksiz öğeleri kaldırmanıza, resimler ve videolar gibi ekstra içerikler eklemenize ve OpenAI GPT-4, Claude 2.1 gibi en son yapay zeka teknolojilerini kullanarak değişiklik yaparak veya tamamen yeniden yazarak metni değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Gemini Pro, Makale Forge, Word AI, DeepL, Kararlı Difüzyon, DALL∙E 2, DALL∙E 3 ve daha fazlası.

Ayrıca, standart RSS beslemelerinin ötesinde neredeyse tüm mevcut içerik kaynaklarını içe aktarmak için CyberSEO Pro’nun tüm gücünü kullanmayı planlıyorsanız, içeriği tam olarak istediğiniz biçimde içe aktarmak ve WordPress gönderilerine ve sayfalarına dönüştürmek için kapsamlı bir ayar ve araç setine ihtiyacınız olacaktır. Gerekli tüm ayarları ve araçları, her biri kılavuzlarda ayrıntılı olarak açıklanan eklentinin kontrol panelinde bulabilirsiniz. CyberSEO Pro’nun nasıl kullanılacağına dair çok sayıda bilgi, resmi destek forumunda ve blogumuzdaki makalelerde ve videolarda sizi bekliyor.

CyberSEO Pro eklenti ayarları, farklı uzmanlık seviyelerine sahip kullanıcılara hitap eden ayrı bölümlere ayrılmıştır. Bu ayarlar üç zorluk seviyesinde düzenlenmiştir: Temelİleri ve Uzman.

Temel

“Temel” ayarlar düzeyinde, WordPress için çoğu içerik toplayıcı tarafından sağlanan standart bir araç seti bulacaksınız. Bu temel ayarlar herhangi bir özel bilgi gerektirmez ve yeni başlayan bir web yöneticisi için bile sezgisel olarak anlaşılabilir. Bu seviyede, herhangi bir RSS veya Atom beslemesini, Amazon ürün arama sonuçlarını, YouTube, Vimeo ve DailyMotion video beslemelerini ve ayrıca Flickr, TikTok, Facebook, Tumblr, Pinterest, Reddit, Instagram ve Telegram dahil olmak üzere popüler sosyal medya kanallarını içe aktarmak için önceden ayarlanmış olacaksınız.

Burada, feed’inize benzersiz bir metin adı atayabilirsiniz; yeni gönderi ekleme sıklığını ve bir kerede eklenen maksimum gönderi sayısını ayarlayın; gönderi benzersizliğini kontrol etmek için kriterleri yapılandırmak; bir WordPress özel gönderi şablonu seçin; gönderi türünü (gönderi, sayfa, WooCommerce ürünü vb.) ve formatı (varsayılan, galeri, video, ses vb.) seçin; gönderi durumunu ayarlayın (yayınlama, taslak, inceleme için bekletme veya özel); gönderi kategorilerini yapılandırmak; etiketleri atamak ve gerekirse otomatik olarak oluşturulmalarını etkinleştirmek; Gönderi yazarını seçin; seçilen gönderi türü için özel taksonomiler atayın; WPML ve Polylang eklentileri için bir dil seçin; gönderilerin ömrünü ayarlayın, ardından otomatik olarak silinecekler (gerekirse); ve eklentiyi, diğer şeylerin yanı sıra arşivlenmiş WordPress gönderilerini ayrıştırmak için yapılandırın.

Tüm bu ayarların sezgisel adları ve kısa açıklamaları vardır, bu da onları kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay hale getirir. CyberSEO Pro, Windows-1251, ISO-8859-3, ISO-2022-JP, Windows-31J, KOI7 ve daha fazlası gibi UTF8 olmayanlar da dahil olmak üzere mevcut tüm ulusal karakter formatlarını destekler.

İleri

Eklentinin “Gelişmiş” ayarlar seviyesi, HTML koduna aşina olan yetenekli web yöneticileri için tasarlanmıştır. Burada, evrensel Tam Metin RSS komut dosyasını (eklenti dağıtımına dahil değildir, ancak sunucunuza otomatik olarak yüklenir ve GPL lisansına uygun olarak REST API aracılığıyla 3. taraf hizmeti olarak kullanılır) kullanarak tam metin makale ayıklamayı yapılandırabilir veya kapsayıcı etiketlerini kullanarak tam makaleler için çıkarma kriterleri belirleyebilirsiniz (HTML işaretlemesi bilgisi gereklidir).

Bu bölümde, içe aktarılan makalelerden otomatik olarak kaldırılacak HTML etiketlerinin bir listesini de belirtebilirsiniz; HTML etiketi dengelemeyi etkinleştirin; bir içerik dezenfektanı kullanın; DeepL, Google Translate ve Yandex Translate gibi üçüncü taraf hizmetleri kullanarak otomatik metin çevirisini yapılandırın; yerleşik eşanlamlı/yeniden yazıcı ve Spintax ayrıştırma modunu etkinleştirin; Emoji kaldırmayı etkinleştir; gönderi alıntı boyutunu sınırlayın; içerik döndürücüleri yapılandırın (OpenAI GPT, WordAI, SpinnerChief, vb.); ve oluşturulan gönderinin üstüne ve altına eklenecek HTML kodunu ayarlayın.

CyberSEO eklentisi, standart OpenAI GPT modelleri tarafından getirilen belirteç sınırlamalarına sahip olmayan ve nispeten büyük miktarda içeriği işlemenize olanak tanıyan benzersiz bir OpenAI GPT içerik döndürücü ile donatılmıştır. Ek olarak, CyberSEO OpenAI GPT döndürücü, başlıklar, resimler, tablolar, listeler ve resimler, videolar ve ses yerleştirmeleri dahil olmak üzere medya içeriği gibi kaynak içeriğin orijinal HTML işaretlemesini korur.

Ayrıca, özel kısa kodlar kullanarak WordPress başlıkları, gönderileri ve alıntıları için şablonları özelleştirme yeteneği kazanırsınız. Bu güçlü araç, oluşturulan gönderiler için kendi HTML yapınızı tanımlamanıza olanak tanır. Ek olarak, kısa kodlarla, ücretsiz stok sitesi Pixabay’den ilgili tam boyutlu resimler, Creative Commons lisansına sahip Google Görsel Arama sonuçları ve sinir ağları DALL∙E 2, DALL∙E 3 ve Stable Diffusion kullanılarak oluşturulan resimler dahil olmak üzere gönderilerinize çeşitli ekstra içerikler ekleyebilirsiniz; ilgili YouTube videolarını ekleyin; ve OpenAI GPT modelleri kullanılarak oluşturulan ekstra metin içeriği ekleyin.

Tüm bunlara ek olarak, belirttiğiniz statik değerleri kullanarak veya belirttiğiniz içe aktarılan feed’deki XML etiketlerinden değerleri kullanarak gerekli WordPress özel alanları için değerler ayarlayabilirsiniz.

Uzman

“Tanrı Modu” olarak da bilinen Uzman düzeyi ayarları, PHP programlamaya ve HTTP uygulama katmanı protokolüne aşina olan profesyonel web yöneticileri için tasarlanmıştır.

Eklenti tarafından sağlanan bu güçlü araçlar, uzak sunucularla iletişim kurmak için HTTP başlıklarını yapılandırmanıza, gerekli değişkenleri, çerezleri, yönlendirenleri, kullanıcı aracılarını vb. iletmenize olanak tanır. Ek olarak, içe aktarmak istediğiniz verileri içeren ana XML bölüm etiketini belirtmenize olanak tanıyan gelişmiş XML feed ayrıştırıcı ayarlarına erişebilirsiniz.

PHP’nin temellerine aşina olan web yöneticileri tarafından çok takdir edilen en önemli özellik, CyberSEO Pro’nun içe aktarılan içeriği önceden işlemek ve başlık, içerik, alıntı, özel alanlar, etiketler, kategoriler ve diğer her şey dahil olmak üzere oluşturulan tüm gönderi alanları üzerinde tam kontrol sahibi olmak için özel kod parçacıklarını kullanma konusundaki benzersiz yeteneğidir.

PHP kodunu kullanarak içeriğin herhangi bir bölümünü kaldırabilir, değiştirebilir ve ekleyebilir, eş anlamlılaştırıcılar, döndürücüler, çevirmenler, Spintax ayrıştırıcıları uygulayabilir, resim ve video ekleyebilir ve OpenAI GPT ve Article Forge modellerini kullanarak içerik oluşturabilirsiniz.

Eklenti, özel PHP parçacıklarını kendi “eklenti içindeki eklentileriniz” olarak kullanmanıza izin vererek, XML ayrıştırıcısına iletmeden önce ön işleme için içe aktarılan içeriğin yapısı üzerinde neredeyse sınırsız kontrol sağlamanın yanı sıra, bir WordPress gönderisinin tüm öğelerini veritabanına eklemeden önce doğrudan tamamen değiştirme yeteneği sağlar.

CyberSEO Pro’nun özellikleri

▶ Sınırsız İçerik İçe Aktarma
▶ Yeni Nesil Yapay Zeka İçerik Üretimi
▶ Ücretsiz Yüksek Kaliteli Görseller
▶ YouTube Video Zenginleştirme
▶ Optimize Edilmiş Medya Entegrasyonu
▶ Esnek İçerik İçe Aktarma Seçenekleri
▶ Gelişmiş İçerik Filtreleri
▶ Makale Forge ile entegrasyon
▶ Çoklu İçerik Döndürme Hizmetleri
▶ Kapsamlı Medya Ekleri
▶ Tam Metin RSS İçe Aktarma
▶ Global Dil Desteği
▶ Gelişmiş RSS/Atom Ayrıştırma
▶ Toplu Ayar Değişikliği
▶ Sorunsuz Ayar Aktarımı
▶ Mükerrer Çek ve Anında Yayınlama
▶ Otomatik Gönderi Ataması
▶ Alıntı ve Altbilgi Özelleştirmesi
▶ Planlama ve Eğitim
▶ Yazı Formatı Atama
▶ Eş anlamlılaştırma
▶ Kullanıcı Aracısı Simülasyonu ve IP Maskeleme
▶ Özel Alan Kontrolü
▶ Tek Tıkla İçe Aktarma Özelliği
▶ Esnek HTML Düzenleri
▶ İçerik Hazır Ayarları
▶ Video Barındırma Esnekliği
▶ Yapay Zeka Destekli Otomatik Yorum Yapma
▶ İçerik Yaşam Boyu Yönetimi
▶ İçeriği Yeniden Yayınlamayı Yenileme
▶ SEO’yu Geliştiren Otomatik Etiketleme
▶ Özel Ayrıştırma Komut Dosyası Desteği
▶ Gizli ve Güvenli Eklenti İşlemi
▶ Kompakt ama Güçlü
▶ Ücretsiz Destek Dahil

 

Sistem Gereksinimleri

CyberSEO Pro, özellikle sunucu kaynaklarını talep etmez ve genellikle ticari barındırma sağlayıcıları tarafından sağlanan standart yapılandırmalar için tasarlanmıştır. Ancak, eklentiyi satın almadan önce lütfen aşağıdaki gerekli bileşenlerin mevcut olduğundan emin olun:

  • WordPress 6 veya üstü.
  • PHP sürüm 7 veya üstü (PHP 7.4.32 ve PHP 8 veya üstü önerilir).
  • MySQL sürüm 5 veya üstü.
  • Temel PHP uzantıları: curl, gd, imagick, json, libxml, mbstring, openssl, simplexml, xml, zip, zlib.
  • Sunucuda cron’a erişim (önerilir).
  • Alan adına sahip canlı bir web sitesi. Eklenti, adsız IP adresinde veya localhost’ta etkinleştirilemez.

 

Neler Dahil?

CyberSEO Pro eklenti dağıtımı, arama botları veya başka herhangi bir yöntem tarafından tespit edilemeyen tek bir PHP dosyasından oluşur. Eklenti dosyasını bir tarayıcıda açmaya çalışmak bir sistem hatasına neden olur – 404 sayfa bulunamadı. Kodun tamamı tescillidir ve herhangi bir üçüncü taraf GPL kitaplığı, parçası veya bileşeni içermez. CyberSEO Pro’yu satın alırken aşağıdakileri alacaksınız:

  • Sipariş ettiğiniz CyberSEO Pro sürümünün lisansı.
  • Bir yıllık ücretsiz güncelleme.
  • Kişisel e-posta desteği.
  • CyberSEO destek forumuna erişim.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Yap

Hizmetler

En Son Gönderiler

Müşteri Desteği

Müşterilerimize 7/24 Destek sunan ekibimiz hizmetinizde.

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Sosyal Ağlarda Biz

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design

0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x