+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Ücretsiz Furnicom – Elementor Mobilya Mağazası WordPress Teması


Bu tamamen duyarlı Mobilya Mağazası WordPress Teması, mobilya mağazanız için tamamen işlevsel, taze ve modern bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Furnicom_lite, zarif ve ultra duyarlı bir tasarım ve çapraz tarayıcı uyumluluğu ile birlikte gelir. Böylece ziyaretçileriniz, herhangi bir modern cihazda ve herhangi bir web tarayıcısında harika bir site performansının keyfini çıkaracaktır. Tema ile içeriğinizi güçlü sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucu ile yönetebilecek ve özelleştirebileceksiniz. Herhangi bir kodlama becerisi olmadan bilgilerin ayarlanmasına izin verir. Furnicom_lite ayrıca, standart Elementor sayfa oluşturucu öğeler paketine dahil olmayan ek modüller içeren, web sitenizin sayfa düzenine çeşitli özel bloklar ekleyen Elementor için JetElemets eklentisini içerir.

Yerleşik bir görsel ayarlar yöneticisi olan Live Customizer’ı kullanarak, gelecekteki web sitenizi istediğiniz kadar ayarlamak için yazı tiplerini, site yapısını, widget konumlandırmasını, görüntüleri ve renk şemalarını ayarlayabilirsiniz. Sadece bu temayı yükleyin ve Mobilya Mağazası WordPress Temamızla mağazanızın web’de en iyi şekilde temsil edileceğinden emin olun.


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Yap

Hizmetler

En Son Gönderiler

Müşteri Desteği

Müşterilerimize 7/24 Destek sunan ekibimiz hizmetinizde.

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Sosyal Ağlarda Biz

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design

0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x