+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

Globaly – Tam Döngü İşletme Yönetimi ve Danışmanlığı Duyarlı WordPress Teması


Globaly, işletme yönetimi şirketlerinin web siteleri için üretilmiş, tamamen duyarlı ve SEO dostu bir Danışman WP Temasıdır. Tüm tekliflerinizi, ekibinizi ve hizmetlerinizin kalitesini uygun bir şekilde sergilemek için referanslar, hizmetler ve ekip üyeleri içeren bu Cherry Framework 5 tabanlı iyi belgelenmiş tema ile müşterilerinize güvenilir bir denetim web sitesi sağlayın. Çok çeşitli kullanıcı arabirimi öğeleri, iş danışmanı web sitenize birden çok türde içerik eklemenize olanak tanırken, WordPress Canlı Özelleştirici, birden çok blog düzeni, çok yönlü üstbilgi ve altbilgi stilleri ve kenar çubuğu ayarları, finans sitenizi kolay ve rahat bir şekilde özelleştirmenizi sağlar. Power Page oluşturucu ile bir koda dokunmadan çeşitli önceden hazırlanmış sayfalarla çalışın veya kendi sayfanızı oluşturun. İş geçmişi, hoş tonlar ve Paralaks kaydırma animasyonu ile desteklenen zarif tasarımla hedef kitlenizi yakalayın. Bu danışmanlık temasıyla insanların işlerini yönetmede başarılı olun!


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Yap

Hizmetler

En Son Gönderiler

Müşteri Desteği

Müşterilerimize 7/24 Destek sunan ekibimiz hizmetinizde.

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Sosyal Ağlarda Biz

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design

0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x