+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

OffersBux Para Kazanma Sitesi


Merhaba arkadaşlar. Bu gün size yeni bir para kazanma sitesinden bahsetmek istiyorum. 

Aslında bu siteden bahsetmeden önce site hakkında detaylı bir araştırma sonucu elde ettiğim bilgileri de sizlerle paylaşmak istiyorum. Google’de araştırma yaparken şikayet var sitesinde bu site hakkında bazı şikayetlere rastladım. Şikayetleri tek tek okuyup inceledim ve kafama bazı konular takıldı. Arkadaşlarımız para çekemediğini, hesaplarının kapandığını ve bazıları da paralarının sıfırlandığını yazmış. 

Belki bazılarınız biliyor belki bilmiyor fakat bu tür sitelerde güvenlik çok önemlidir. Kullanıcı hesabınız ila başka IP adreslerinizden girdiğiniz zaman sizi tehdit olarak algılayabilir ve hesabınızı kapatabilirler. Hatta uzun bir süre üye girişi yapmayanların hesapları da sıfırlanabilir. Fakat paralarını çekemediğini yazan arkadaşlar hakkında bende şüpheliyim. Bu yüzden bu siteye garantili bir site gözü ile bakamıyorum. Yine de sizlere siteyi tanıtmak istedim. Aynı zamanda tanıttığım sitelere bende üye oluyor ve inceliyorum.

Şimdi gelelim site hakkında bilgi vermeye.

OffersBux  reklam sunan ve aynı zamanda çekiliş yapma imkanı veren bir tanıtım sitesidir. Sitenin kendi içerisinde kazandığınız bakiyeler ile çekiliş ve kumar oynama gibi bölümler mevcut. Yani kazandığınız parayı çoğaltmak mı istiyorsunuz? OffersBux çekilişlerine katılabilir ve şans oyunları oynayabilirsiniz. Bu aslında bana tuzak gibi göründü. Neden bir insan zar zor kazandığını sanal bir kumara yatırsın? Hiç mantıklı gelmiyor. 

OffersBux’da kazandığınız parayı Papara veya banka hesap cüzdanınıza aktarabiliyorsunuz. Hem de bir limit gerekmiyor. Yani bakiyenizdeki paranın hesabınıza transfer edebiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi edinmek için videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Umarım bu yazı sizler için faydalı olmuştur. Düşünceleriniz hakkında ve sorularınız için yorum yapmayı unutmayın. 


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Yap

Hizmetler

En Son Gönderiler

Müşteri Desteği

Müşterilerimize 7/24 Destek sunan ekibimiz hizmetinizde.

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Sosyal Ağlarda Biz

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design

0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x