+33 641 35 98 84

info@uzmanwebdesign.com

PayUp Video İzleyerek Para Kazanmak


Bu yazımda sizlere video izleyerek günde 20 $ (Dolar) nasıl kazanabilirsiniz bunu anlatacağım.

Öncelikle bilmeniz gereken bu tür para kazanma yolları’nın basit olmadığıdır. Bu site size günde 1000 adet video izleme imkanı sunuyor ve 10 ila 20 saniye arasında videonun izlenmesini şart koşuyor. Siteye üye olduğunuzda ödeme alabilmek için hesap tanıtmanız gerekmektedir. Minimum 20$ para çekebiliyorsunuz. PayUp.video paranızı 24 ila 72 saat arasında hesabınıza havale ediyor. 

Bu yöntem çalışma engeli olan ve evde boş zamanı olan kişiler için ideal bir yöntemdir. Aksi halde bütün gün bu siteden para kazanmak için zaman harcamak hiç mantıklı değildir. Ancak bu tarz sitelerin birkaç tanesinde bu işi yapmanız halinde ciddi paralar kazanmanız mümkündür. Diğer para kazandıran siteleri sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım. Gelelim PayUp.video sitesine.

PayUp’a üye olduktan sonra üst menüde YouTube butonuna tıklıyoruz ve videoları izleyip para kazanacağımız sayfaya yönlendiriliyoruz. Video izlendikten sonra video’nun altında bir buton çıkıyor ve nekadar para kazandığınızı orada gösteriyor. Sonraki video için butona tıklayıp devam etmeniz isteniyor. Belli aralıklar ila bot kontrol sistemi aktifleştiriliyor ve görsellerden hangisi yazı ila yazılmış ise o simgenin üzerine tıklamanız isteniyor. Bunu da yaptıktan sonra video izlemeye ve para kazanmaya devam edebiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman paranızı hesabınıza transfer etmek için yine hesap menüsünden başlatabiliyorsunuz. Siteyi çok fazla inceleme imkanım olmadı ancak gerekli olan bilgileri öğrendim ve size aktarıyorum.

Ben de dahil olmak üzere birçok arkadaşım siteye üye olup videolardan para kazanmaya başladık. Umarım sizler için de faydalı bir paylaşım olmuştur. Unuttuğum herhangi bir bilgi olabilir arkadaşlar. Bilgi almak isteyen arkadaşlarımız yorum yaparak sorularını iletebilirler. Sitemizdeki yorumlar güncel olarak takip edilmektedir ve kesinlikle herkese cevap vermeye çalışan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Yap

Hizmetler

En Son Gönderiler

Müşteri Desteği

Müşterilerimize 7/24 Destek sunan ekibimiz hizmetinizde.

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Sosyal Ağlarda Biz

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?

Hayalinizdeki web sitesine sahip olmak için ekibimiz ila iletişim kurabilir, hayalinizdeki web siteye sahip olabilirsiniz.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.

Destek Yolları

+33 641 35 98 84

Email Desteği

WhatsApp Desteği

Müşteri Girişi

Bize Katılın

En son yeniliklerden haberdar olun

Başarıyla abone oldunuz! Hata! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır. Uzman Web Design

0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x